Co to jest Akademia Nutricia?

Akademia Nutricia to nowatorski program e-learningowy zawierający kursy z zakresu żywienia medycznego dla dzieci i dorosłych oraz rozpoznawania i diagnostyki alergii pokarmowych. Proponowane programy edukacyjne on-line skierowane są do lekarzy różnych specjalności, w szczególności neurologów, alergologów, gastroenterologów, pediatrów, onkologów oraz lekarzy rodzinnych, ale także farmaceutów i personelu medycznego.

Akademia Nutricia to wirtualne narzędzie pracy, które daje możliwość doskonalenia wiedzy w dogodnej chwili – na komputerze, czy telefonie oraz podnoszenia kompetencji użytecznych w codziennej praktyce medycznej. Kursy zamieszczane na platformie są bezpłatne a po ich ukończeniu uczestnicy otrzymują  Certyfikat poświadczający zdobyte umiejętności.

Unikatowy program nauczania Akademii Nutricia obejmujący teorię, praktykę i rekomendowane sposoby leczenia, powstał w oparciu o czołowe publikacje medyczne i wiedzę uznanych ekspertów z dziedziny medycyny i farmacji. Dzięki zawartym w nim usystematyzowanym informacjom i atrakcyjnej jej formie mogą Państwo łatwo poszerzyć swoją wiedzę a następnie sprawdzić ją w praktyce.

AKTUALNOŚCI:

Polskie Towarzystwo Żywienia Klinicznego Dzieci patronuje kursowi!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że kurs „Żywienie dojelitowe dzieci w warunkach domowych” w ramach programu e-learningowego Akademia Nutricia zyskał przychylność i patronat Polskiego Towarzystwa Żywienia Klinicznego Dzieci reprezentowanego przez Prezesa Zarządu PTŻKD Prof. dr hab. n. med. Janusza Książyka. Patronat udzielony przez PTŻKD jest gwarancją jakości kursu.

czytaj więcej

Polskie Towarzystwo Alergologiczne patronuje kursowi ABMK!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że kurs z zakresu rozpoznawania, diagnostyki i leczenia Alergii na Białka Mleka Krowiego (ABMK) w ramach programu e-learningowego Akademia Nutricia

czytaj więcej

Diagnostyczny wywiad rodzinny – to nie takie proste

Najtrudniejszym etapem każdego leczenia jest postawienie właściwej diagnozy. Wydaje się to szczególnie trudne w przypadku najmłodszych pacjentów, którzy nie potrafią jeszcze odpowiedzieć na nasze pytania.

czytaj więcej
Serwis Akademia Nutricia wykorzystuje pliki Cookies. Dowiedz się więcej lub zamknij ten komunikat.