Zamów i pobierz materiały i próbki

wyróżnione
Katalog Sprzętu Medycznego Flocare do żywienia dojelitowego
Pobierz katalog z pełną ofertą sprzętu medycznego Nutricia
Poradnik dla pacjentów onkologicznych
Pobierz poradnik, który zawiera informacje o żywieniu w chorobie nowotworowej i przepisy na odżywcze dania
Poradnik dla pacjentów onkologicznych
Zamów poradnik, który zawiera informacje o żywieniu w chorobie nowotworowej i przepisy na odżywcze dania Jedno zamówienie zawiera 25 sztuk.
1
Dodaj
Kompleksowa opieka u pacjenta w domu w ramach NFZ – folder dla lekarza
Pobierz materiał, w którym dowiesz się jak wspomóc swoich pacjentów, którzy nie mogą odżywiać się doustnie i jak skierować ich do poradni żywieniowej.
Kompleksowe portfolio na każdy etap postępowania w ABMK - proponowane stosowanie
Pobierz materiał zawierający proponowane stosowanie produktów Nutricia - w przeliczeniu na ilość proszku w gramach na 1 porcję, w zależnosci od wieku pacjenta.

Starter zawiera: 

  • 1 saszetkę Danacol Plus w formie żelu
  • materiały edukacyjne dla pacjenta
Wyjątkowa możliwość!
Ulotka Danacol Plus z próbką dla Konsumenta (1 szt.)
Zamów bezpłatne ulotki z próbkami dla swoich pacjentów, którzy mają podwyższony poziom cholesterolu i jeszcze nie kwalifikują się do farmakoterapii
1
Dodaj
Ulotka Danacol Plus dla pracowników ochrony zdrowia
Pobierz ulotkę i dowiedz się więcej na temat nowego produktu Danacol Plus, który zawiera aż 2,5g steroli roślinnych w 1 saszetce!
Ulotka Danacol Plus dla Konsumenta
Pobierz ulotkę dla swoich pacjentów, którzy mają podwyższony poziom cholesterolu i jeszcze nie kwalifikują się do farmakoterapii
Ulotka droga pacjenta do wprowadzenia diety ketogennej
Pobierz materiał opisujący jak skierować pacjenta do terapii dietą ketogenną.
KetoCal w diecie ketogennej
Pobierz materiał, w którym znajdują się informacje w jaki sposób stosowanie KetoCal wpływa na pokrycie zapotrzebowania na mikroelementy w diecie ketogennej.
4 zielone flagi dla diety ketogennej
W Twojej codziennej praktyce masz pacjentów z padaczką lekooporną? Sprawdź już teraz czy mogą być to kandydaci do wprowadzenia diety ketogennej.
Ulotka - skieruj pacjenta do ośrodka prowadzącego dietę ketogenną
Pobierz materiał, w którym znajdują się podstawowe informacje na temat ośrodków prowadzących terapię dietą ketogenną.

5 opisów przypadków klinicznych pacjentów z ABMK. Opracowanie to ma na celu dostarczyć informacje na temat diagnostyki i postępowania dietetycznego u pacjentów z łagodną i umiarkowaną ABMK w warunkach rzeczywistej praktyki. W materiale omówiono stosowanie preparatu Bebilon pepti Syneo. Opisy przypadków przedstawione zostały przez lekarzy z różnych państw, co pozwoliło zaprezentować różnorodność objawów oraz wyzwań, z jakimi mogą spotkać się lekarze, pacjenci oraz ich rodziny. Obejmują one różne istotne grupy objawów, takie jak objawy skórne, żołądkowo-jelitowe, oddechowe, oraz uwzględniają sytuacje szczególne, takie jak wyzwania związane z dietą eliminacyjną.

Przypadki kliniczne pacjentów z łagodną i umiarkowaną ABMK
5 opisów przypadków klinicznych na temat postępowania dietetycznego u pacjentów z łagodną i umiarkowaną ABMK, z wykorzystaniem preparatu Bebilon pepti Syneo.
Poradnik dla pacjentów ze zgłębnikiem nosowo-żołądkowym
Pobierz i przekaż pacjentowi materiał na temat zasad żywienia dojelitowego dietą przemysłową w przypadku założonego zgłębnika nosowo-żołądkowego.
Poradnik dla pacjentów ze zgłębnikiem nosowo-jelitowym
Pobierz i przekaż pacjentowi materiał na temat zasad żywienia dojelitowego dietą przemysłową w przypadku założonego zgłębnika nosowo-jelitowego.
Poradnik dla pacjentów ze zgłębnikiem gastrostomijnym typu G-Tube
Pobierz i przekaż pacjentowi materiał na temat zasad żywienia dojelitowego dietą przemysłową w przypadku założonej gastrostomii odżywczej typu G-Tube.

Pobierz i przekaż pacjentowi materiał, w którym znajdzie przydatne informacje na temat zasad żywienia dojelitowego dietą przemysłową w przypadku założonej gastrostomii odżywczej typu PEG.

Poradnik dla pacjentów z gastrostomią odżywczą typu PEG
Pobierz i przekaż pacjentowi materiał na temat zasad żywienia dojelitowego dietą przemysłową w przypadku założonej gastrostomii odżywczej typu PEG.
wyróżnione
Katalog Nutricia
Pobierz katalog z pełnym portfolio produktów firmy Nutricia.
Gastrostomia – zasady pielęgnacji oraz postępowanie w przypadku wystąpienia powikłań w praktyce klinicznej
Dr n. med. Marek Kunecki w artykule przedstawia wybrane zagadnienia dotyczące gastrostomii odżywczej w codziennej praktyce ośrodków leczenia żywieniowego.
Uproszczony Schemat Postępowania w ABMK
Proponowany, uproszczony schemat postępowania w przypadku wystąpienia objawów ABMK u niemowląt niekarmionych piersią, z wykorzystaniem produktów Nutricia.
ABC pierwszej pomocy we wstrząsie anafilaktycznym
6 kroków, aby uratować życie dziecka. Materiał dla rodziców dzieci z alergią, opracowany przez alergologa, dr Annę Zawadzką-Gralec.
Dzienniczek objawów alergii
Dzienniczek pomagający monitorować rodzicom objawy alergii, przydatny na wizyty kontrolne. Dzienniczek opracowany przez alergologa, dr Annę Zawadzką-Gralec
Jak zapobiec wstrząsowi anafilaktycznemu
Najważniejsze zasady profilaktyki wstrząsu anafilaktycznego u dziecka z ABMK. Materiał przygotowany przez alergologa, dr Annę Zawadzką-Gralec.

Niezbędnik rodzica małego alergika, autorstwa alergologa dr Anny Zawadzkiej-Gralec, która kompleksowo krok po kroku, prowadzi rodziców przez najważniejsze etapy związane z opieką nad dzieckiem z alergią na białka mleka krowiego.

Mały Alergik Pierwsze Kroki na Diecie Bezmlecznej
Niezbędnik rodzica małego alergika, autorstwa alergologa dr Anny Zawadzkiej-Gralec.

Dzienniczek, w którym rodzic może notować produkty, które wprowadza do diety dziecka z ABMK, uwzględniający czas wystąpienia ewentualnej reakcji alergicznej. Dzięki niemu łatwiej zidentyfikujecie produkty, które wywołały reakcję alergiczną.

Dzienniczek rozszerzania diety alergika
Dzienniczek, w którym rodzic może notować produkty, które wprowadza do diety dziecka z ABMK, uwzględniający czas wystąpienia ewentualnej reakcji alergicznej.
Schemat żywienia niemowląt
Schemat żywienia niemowląt, z uwagami alergologa, dr Anny Zawadzkiej-Gralec na potrzeby rodziców dzieci z alergią na białka mleka krowiego.

W materiale znajdują się również informacje o refundacji, prowadzeniu dokumentacji medycznej oraz kody ICD-10.

Informator produktowy
Informacja o produktach Nutricia na każdy etap postępowania w alergii na białka mleka krowiego.
Streszczenie raportu "Nieprawidłowy stan odżywienia po zakończeniu leczenia szpitalnego -ocena konsekwencji zdrowotnych"
Pobierz streszczenie raportu EconMed Europe
Ulotka syndrom poszpitalny
Dowiedz się, czym jest syndrom poszpitalny i jak wspomóc pacjenta w procesie rekonwalescencji. Jedno zamówienie zawiera 25 sztuk.
1
Dodaj
Jak UKOIĆ dolegliwości trawienne niemowlęcia - poradnik położnej środowiskowej
Zapraszamy do pobrania poradnika, który ułatwi zdiagnozowanie najczęściej występujących dolegliwości i podpowie najskuteczniejsze rozwiązania.
Ulotka syndrom poszpitalny
Pobierz nasz materiał, aby dowiedzieć się, czym jest syndrom poszpitalny i jak wspomóc pacjenta w procesie rekonwalescencji.
Mini katalog Nutricia – broszura dla lekarza
Pobierz materiał i dowiedz się, jaki produkt zarekomendować swojemu pacjentowi.
Saszetka Bebiko Junior NUTRIflor Expert 3
1 zamówienie zawiera 10 szt. saszetek
1
Dodaj

Zamów kompleksowy materiał, w którym znajdziesz informację na temat klasyfikacji BMI, skali ocen stanu odżywienia, zapotrzebowania na energię, białko oraz płyny, a także w jakich sytuacjach i dlaczego warto zastosować produkty z linii Nutridrink.

Mini katalog Nutricia – broszura dla lekarza
Zamów materiał i dowiedz się, jaki produkt zarekomendować swojemu pacjentowi. Jedno zamówienie zawiera 25 sztuk.
1
Dodaj

Alergenne pułapki, czyli ukryte źródła mleka - materiał dla rodziców o tym w jakich przykładowych produktach mogą znajdować się białka mleka krowiego i pod jakimi nazwami na etykiecie się kryją.

Alergenne pułapki
Materiał dla rodziców o tym w jakich przykładowych produktach mogą znajdować się białka mleka krowiego i pod jakimi nazwami na etykiecie się kryją.
Bebilon - Książeczki kontrastowe
1 zamówienie zawiera 25 szt.
1
Dodaj
Bebilon - Poradnik po 6 miesiącu życia dziecka
1 zamówienie zawiera 25 szt.
1
Dodaj
Bebilon - Poradnik karmienia piersią
1 zamówienie zawiera 25 szt.
1
Dodaj
Bebilon - Poradnik dla rodziców dzieci ze specjalnymi potrzebami żywieniowymi
1 zamówienie zawiera 25 szt.
1
Dodaj
Saszetka Bebilon ProNutra 2
1 zamówienie zawiera 10 szt. Saszetek
1
Dodaj
Saszetka Bebilon ProFutura 2
1 zamówienie zawiera 10 szt. Saszetek
1
Dodaj
Poradnik dla rodziców dzieci po 6 miesiacu życia
Zamów materiał i przekaż rodzicom! Znajdą w nim praktyczne porady z żywieniem i rozwojem dziecka. Jedno zamówienie zawiera 25 szt.
1
Dodaj
Poradnik dla rodziców dzieci do ukończenia 6. miesiąca życia
Zamów materiał i przekaż rodzicom! Znajdą w nim praktyczne porady z żywieniem i rozwojem dziecka. Jedno zamówienie zawiera 25 szt.
1
Dodaj
Poradnik dla rodziców dzieci ze specjalnymi potrzebami żywieniowymi
Zamów materiał i przekaż rodzicom! Znajdą w nim praktyczne porady z żywieniem i rozwojem dziecka. Jedno zamówienie zawiera 25 szt.
1
Dodaj
Bebiko Comfort 1 opakowanie 350 g
1 zamówienie zawiera 1 opakowanie
Maksymalna ilość osiągnięta
Bebiko AR 1 opakowanie 350 g
1 zamówienie zawiera 1 opakowanie
Maksymalna ilość osiągnięta
Saszetki Bebiko NUTRIflor Expert 2
1 zamówienie zawiera 10 szt. Saszetek
1
Dodaj
Saszetka Bebiko PRO+ 2
1 zamówienie zawiera 10 szt. Saszetek
1
Dodaj
Doustne Próby Prowokacji
Jak przygotować Pacjenta z ABMK do DDP w domu lub POZ? Materiał opracowany przez dr hab. Andreę Horvath i dr Agnieszkę Krauze.

Kompendium wiedzy dla rodziców o rozszerzaniu diety dziecka z alergią na białka mleka krowiego, w którym prof. dr hab. n. med. Mieczysława Czerwionka-Szaflarska odpowiada na najczęstsze pytania rodziców, a dietetycy prezentują przepyszne przepisy dla małych alergików.

Mały Alergik w Wielkim Świecie Smaków
Kompendium wiedzy dla rodziców o rozszerzaniu diety dziecka z alergią na białka mleka krowiego - prof. dr hab. n. med. Mieczysława Czerwionka-Szaflarska
Materiał o refundacji
Pobierz materiał i zapoznaj się z zasadami refundacji dla Bebilon Pepti Syneo oraz Neocate

Starter zawiera: 

  • 1 butelkę Nutridrink 125 ml o smaku truskawkowym, 
  • materiały edukacyjne dla pacjenta: ulotkę Nutridrink, ulotkę jak stosować, etykietę produktu, 
  • kod rabatowy 5% do zakupu w sklepie posilkiwchorobie.pl
Wyjątkowa możliwość!
Starter dla pacjenta z Nutridrinkiem (1 szt.)
Zamów starter dla Twojego pacjenta, który potrzebuje wsparcia żywieniowego. Zaleć pacjentowi Nutridrink i przekaż starter z bezpłatną próbką.
Maksymalna ilość osiągnięta
Powrót do formy po porodzie. Pielęgnowanie noworodka
Pobierz materiał i przekaż rodzicom! Znajdą w nim praktyczne porady związane z żywieniem i rozwojem dziecka
Poradnik po 6 miesiącu życia dziecka - Bebilon
Pobierz materiał i przekaż rodzicom! Znajdą w nim praktyczne porady związane z żywieniem i rozwojem dziecka
Poradnik dla rodziców dzieci ze specjalnymi potrzebami żywieniowymi - Bebilon
Pobierz materiał i przekaż rodzicom! Znajdą w nim praktyczne porady związane z żywieniem i rozwojem dziecka
Poradnik karmienia piersią - Bebilon
Pobierz materiał i przekaż rodzicom! Znajdą w nim praktyczne porady związane z żywieniem i rozwojem dziecka
W jedynym takim poradniku, na obawy i pytania rodziców dzieci z alergią odpowiada ceniony ekspert, prof. dr hab. n. med.  Mieczysława Czerwionka-Szaflarska. Ważne merytorycznie treści w przystępnej formie pytań i odpowiedzi są rzetelnym źródłem wiedzy o ABMK.
Alergia na białka mleka krowiego bez tajemnic
Przekaż rodzicom swoich małych pacjentów wyjątkowy materiał na temat alergii
Dzienniczek żywieniowy dla dzieci
Pobierz przydatny materiał i przekaż rodzicom - dzienniczek do oceny codziennej diety i sposobu karmienia dziecka
  • Poradnik dla rodziców dzieci żywionych dojelitowo – przewodnik, który pomoże rodzicom podjąć decyzję, odpowie na wiele pytań i wątpliwości oraz przeprowadzi przez najtrudniejsze pierwsze kroki.
  • Instrukcja obsługi G-Tube – instrukcja obsługi zgłębnika gastrostomijnego typu G-Tube.
  • Instrukcja obsługi PEG – instrukcja obsługi gastrostomii typu PEG.
  • Karta opieki pacjenta – zawiera plan karmienia, który należy wypełnić i korzystać z niego, gdy zajdzie taka potrzeba. Poproś opiekunów, aby wypełniali kartę, dzięki temu będziesz miał wszelkie niezbędne informacje na temat sposobu żywienia dziecka.
  • Lista kontrolna – zawiera listę rzeczy, o które trzeba zadbać przed rozpoczęciem i w trakcie karmienia. Opiekunowie powinni z niej korzystać np. przed planowanym wyjazdem lub dłuższym pobytem poza miejscem zamieszkania.
  • Słowniczek - zawierający wytłumaczenie różnych trudnych terminów związanych z żywieniem dojelitowym.
Żywienie dojelitowe: Opieka nad pacjentem żywionym dojelitowo - praktyczne materiały dla rodziców
Pobierz przydatny materiał i przekaż rodzicom praktyczne materiały dotyczące opieki nad pacjentem żywionym dojelitowo
Poradnik dla rodziców niemowląt przedwcześnie urodzonych -"Jak dobrze, że jesteśmy razem"
Poradnik dla rodziców wcześniaka to kompleksowy zbiór informacji, stworzony dla rodziców niemowląt przedwcześnie urodzonych
Ulotka edukacyjna dla rodziców o karmieniu wcześniaka
Pobierz i przekaż rodzicom wcześnia kamateriał z najważniejszymi informacjami i poradami w zakresie opieki poszpitalnejnad nowordokiem urodzonym przedwcześnie
Gastroenterologia: poradnik dla rodziców dotyczący żywienia dojelitowego przez PEG: pytania i odpowiedzi
Początek przygody z żywieniem dojelitowym przez PEG? W materiale znajdziesz najczęstsze pytania i odpowiedzi związane z żywieniem dojelitowym u dzieci
Klinicznie potwierdzona redukacja ulewań o 75%
Pobierz materiał i poznaj skuteczne rozwiązania żywieniowe na ulewanie u niemowląt
Informator produktowy
Pobierz materiał i poznaj pełne portfolio produktów marek Nutricia
Onkologia: Postępowanie żywieniowe u dziecka z glejakiem dróg wzrokowych
Zapoznaj się z materiałem prezentującym stan pacjenta w momencie diagnozy, jaką interwencję żywieniową zastosowano, oraz jakie przyniosła efekty
Kardiologia: Postępowanie żywieniowe u dziecka z ubytkiem przegrody międzyprzedsionkowej typu otworu wtórnego (ASD II)
Zapoznaj się z materiałem prezentującym stan pacjenta w momencie diagnozy, jaką interwencję żywieniową zastosowano, oraz jakie przyniosła efekty
Kardiologia: Niedożywienie związane z wrodzoną wadą serca
Zobacz materiał obrazujący zakres wskazań refundacyjnych oraz dawkowanie preparatów Infatrini w postępowaniu dietetycznym w niedożywieniu u niemowląt i dzieci
Onkologia: Niedożywienie spowodowane chorobą nowotworową
Zobacz materiał obrazujący zakres wskazań refundacyjnych oraz dawkowanie preparatów Infatrini w postępowaniu dietetycznym w niedożywieniu u niemowląt i dzieci
Rehabilitacja: Rola leczenia żywieniowego w rehabilitacji pacjenta z MPD
Szacuje się, że w przypadku dzieci z IV i V poziomu według skali GMFCS u około 63% występuje niedożywienie, zaś w mniejszych dysfunkcjach u około 26%
Intensywna terapia: wspólne stanowisko Towarzystw Naukowych: Żywienie w oddziale intensywnej terapii i anastezjologii
Dowiedz się jakie są najnowsze wytyczne wdrożenia żywienia drogą przewodu pokarmowego na oddziałach Intensywnej terapii i Anastezjologii
Poradnik dla rodziców dzieci i ze specjalnymi potrzebami żywieniowymi - Bebiko
Pobierz materiał i przekaż rodzicom! Znajdą w nim praktyczne porady związane z żywieniem i rozwojem dziecka
Poradnik dla rodziców po 6 miesiącu życia dziecka - Bebiko
Pobierz materiał i przekaż rodzicom! Znajdą w nim praktyczne porady związane z żywieniem i rozwojem dziecka
Poradnik karmienia piersią - Bebiko
Pobierz materiał i przekaż rodzicom! Znajdą w nim praktyczne porady związane z żywieniem i rozwojem dziecka
Odciąganie i przechowywanie pokarmu. Włączanie mleka modyfikowanego
Pobierz materiał i przekaż rodzicom! Znajdą w nim praktyczne porady związane z żywieniem i rozwojem dziecka
Ulotka Nutridrink dla pacjentów
Pobierz ulotkę dla pacjenta, w której wyjaśnione zostało kiedy warto zastosować żywienie medyczne oraz dlaczego warto stosować Nutridrink.
Ulotka Nutridrink dla pacjentów
Zamów i przekaż pacjentowi materiał o tym, jak należy stosować Nutridrink. Jedno zamówienie zawiera 25 sztuk.
1
Dodaj
Fenymenalne portfolio produktów Nutricia
Pobierz tabelę z informacjami nt. portfolio PKU Nutricia.
Preperaty Nutricia dla niemowląt z PKU_ulotka
Pobierz materiał informacyjny nt. preparatów PKU firmy Nutricia przeznaczonych dla najmłodszych pacjentów.
Milupa PKU 2 mix_ulotka
Pobierz ulotkę informacyjna nt. preperatu Milupa PKU 2 mix.
Milupa PKU portfolio_ulotka
Pobierz materiał, w którym znajdują się informacje nt. produktów PKU marki Milupa.
PKU Anamix Jr_ulotka
Zapraszamy do pobrania materiału nt. preparatu PKU Anamix Junior.
PKU Lophlex portfolio_ulotka
Pobierz materiał z informacjami nt. produktów PKU Lophlex.
Pierwsze kroki w PKU_poradnik dla rodziców
Pobierz poradnik dla rodziców nowozdjagnozowanych maluchów z PKU, pomocny w edukacji nt. tej chorby i zasad leczenia.

W poradniku znajdują się informacje nt. choroby, sposobu leczenia oraz rozszerzania diety dziecka z PKU, produktach dozwolonych i niedozwolonych w diecie, sprawdzone wskazówki i inne informacje przydatne dla początkujących rodziców. Wyjaśnia krok po kroku, jak powinien przebiegać proces rozszerzania diety malucha z PKU, by był pozytywnym doświadczeniem zarówno dla malucha jak i rodzica.

Mały poradnik o wielkich sprawach - poradnik rozszerzania diety PKU
Pobierz poradnik dla rodziców niemowląt, w którym dr n. med. Joanna Żółkowska wyjaśnia krok po kroku
PKU i sport_poradnik
Pobierz poradnik PKU i sport dla pacjentów, którzy często zastanawiają się jaką aktywnośc fizyczną podjąć mając PKU.
Poradnik dla kobiet w ciąży z PKU
Pobierz poradnik dla kobiet z PKU, które przygotowują się do ciąży lub są w ciąży.
KetoCal 3-1 karta produktu
Zachęcamy do zapoznania sie z informacjami nt. proparatu KetoCal 3:1.
KetoCal 4-1 LQ karta produktu
Zachęcamy do zapoznania sie z informacjami nt. proparatu KetoCal 4:1 LQ.
KetoCal 4-1 karta produktu
Zachęcamy do zapoznania sie z informacjami nt. proparatu KetoCal 4:1.
KetoCal 2.5-1 LQ karta produktu
Zachęcamy do zapoznania sie z informacjami nt. proparatu KetoCal 2,5:1 LQ.
Liquigen karta produktu
Zachęcamy do zapoznania sie z informacjami nt. proparatu Liquigen.
MCT Oil karta produktu
Zachęcamy do zapoznania sie z informacjami nt. proparatu MCT Oil.
Informacja nt. świadczenia gwarantowanego w leczeniu padaczki lekoopornej
GLUT1 i PDHD
Jakość życia na diecie ketogennej wyniki badań ulotka
Zapraszamy do zapoznaina się z informacjami nt. wyników badania Jakość życia pacjentów na diecie ketogennej.
Dieta ketogenna-co każdy lekarz wiedzieć powinien_ulotka
Zachęcamy do pobrania ulotki z podstawowymi informacjami nt. stosowania diety ketogennej w padaczce lekoopornej.
Artykuł nt. skuteczności diety ketogennej w leczeniu padaczki
Zapraszamy do przeczytania artykułu nt. skuteczności medycznej diety ketogennej w leczeniu padaczki lekoopornej

Materiały zawierają proste w przygotowaniu i smaczne przepisy na różne dania, m.in.: smoothie, przekąski, dania główne, zupy i sosy, desery.

Dieta ketogenna. Książki z przepisami kulinarnymi 3:1
Pobierz i prześlij pacjentowi książki z przepisami diety ketogennej: 3:1
Dieta ketogenna. Książki z przepisami kulinarnymi 4:1
Pobierz i prześlij pacjentowi książki z przepisami diety ketogennej: 4:1
Reprint: przypadek pacjentki z Covid-19
Najnowsze doniesienia jak postępować z pacjentami krytycznie chorymi z COVID-19
Reprint dr Kapały
Puls Medycyny "Za rzadko korzystamy z żywienia medycznego pacjentów onkologicznych"
Ulotka nt. rebrandingu
Nutridrink Protein w nowej odsłonie
Ulotka dla pracowników ochrony zdrowia Nutridrink Skin Repair
Zachęcamy do zapoznania się z ulotką dedykowaną Nutridrink Skin Repair, która opisuje wpływ żywienia na proces gojenia.

W materiale informacje m.in. o roli i zapotrzebowaniu na białko w różnych stanach chorobowych oraz w okresie rekonwalescencji po chorobie.

Ulotka Nutridrink Protein dla pacjentów
Pobierz ulotkę dla pacjenta, w której wyjaśnione zostało jaka jest rola i zapotrzebowanie na białko oraz kiedy warto stosować Nutridrink Protein.
Ulotka Nutridrink Protein dla pacjentów
Zamów i przekaż pacjentowi materiał o tym, jak należy stosować Nutridrink Protein. Jedno zamówienie zawiera 50 sztuk.
Maksymalna ilość osiągnięta
Pomocna dłoń w opiece nad pacjentem - broszura dla lekarzy
Pobierz materiał i dowiedz się, jakie objawy u pacjenta 65 + powinny cię zaalarmować.
Pomocna dłoń w opiece nad pacjentem - broszura dla lekarza
Zamów materiał i dowiedz się, jakie objawy u pacjenta 65 + powinny cię zaalarmować. Jedno zamówienie zawiera 25 sztuk.
1
Dodaj
Artykuł nt. leczenia zywieniowego w okresie rehabilitacji po chorobie krytycznej.
Zapoznaj się z artykułem prof. Stanisława Kłęka
Ulotka dla pacjenta Nutridrink Skin Repair
Pobierz ulotkę, w której dowiesz się czym jest i jak stosować Nutridrink Skin Repair.
Artykuł nt. żywienia pacjenta krytycznie chorego w świetle aktualnych wytycznych.
Tarcza ochronna, bezpieczeństwo
Ustawienia prywatności
Tutaj możesz w dowolnej chwili deklarować i modyfikować ustawienia plików cookie.
Bezwzględnie konieczne pliki cookie

Są niezbędne w celu zapewnienia funkcjonowania witryny internetowej i nie można ich wyłączyć. Zazwyczaj są stosowane w odpowiedzi na podjęte przez użytkownika działania związane z żądaniem usług (ustawienie preferencji w zakresie prywatności użytkownika, logowanie, wypełnianie formularzy itp.). Można ustawić przeglądarkę, aby blokowała takie pliki cookie lub wyświetlała odpowiednie powiadomienia, jednak niektóre części witryny nie będą wówczas działały.

Analityczne pliki cookie

Umożliwiają nam liczenie odwiedzin i źródeł ruchu oraz pomiar i poprawę wydajności naszej witryny. Pokazują nam, które strony są najmniej i najbardziej popularne i w jaki sposób odwiedzający poruszają się po witrynie. Jeśli użytkownik nie zgodzi się na ich zastosowanie, nie będziemy wiedzieli, kiedy odwiedził naszą witrynę i nie będziemy w stanie monitorować jej wydajności.

Personalizujące pliki cookie

Służą do zwiększenia funkcjonalności witryny internetowej i personalizacji jej treści. Mogą być stosowane przez nas lub przez osoby trzecie, których usługi zostały dodane do naszych stron. Jeśli użytkownik nie zezwoli na ich zastosowanie, niektóre lub wszystkie z tych usług mogą nie działać poprawnie.

Pliki cookie do targetowania

Mogą zostać użyte przez naszych partnerów reklamowych poprzez naszą witrynę w celu stworzenia profilu zainteresowań użytkownika i wyświetlania mu odpowiednich reklam na innych witrynach. Nie przechowują bezpośrednio danych osobowych, lecz pozwalają na jednoznaczną identyfikację przeglądarki i urządzenia internetowego użytkownika. W razie braku zgody na ich zastosowanie reklamy prezentowane użytkownikowi będą w mniejszym stopniu dostosowane do jego zainteresowań.